מיטת מעבר – המיטות המומלצות מהחברות המובילות [שילב, איקאה ועוד]

 מעבר ממלאת תפקיד מכריע בהתפתחות וגדילת הילד. היא למעשה משמשת כגשר בין עריסה למיטה רגילה, ומספקת סביבת שינה בטוחה ונוחה לילדים שצמחו מעל העריסות שלהם אך עדיין לא מוכנים למיטה רגילה.

תקופת מעבר זו היא שלב חשוב בחייו של ילד, שכן היא עוזרת לו לעבור מהמרחב המצומצם של עריסה לחופש ולמרחב של מיטה גדולה יותר.

במהלך שלב מעבר זה, ילדים עדיין מפתחים את המיומנויות המוטוריות והקואורדינציה שלהם. מיטת מעבר מספקת עיצוב בפרופיל נמוך, ומקלה על הילדים להיכנס ולצאת מהמיטה באופן עצמאי. זה מקדם תחושת עצמאות וביטחון עצמי, שכן הם יכולים לנווט במרחב השינה שלהם ללא סיוע מתמשך מהוריהם.

בנוסף לקידום העצמאות, מיטות מעבר מציעות גם תכונות בטיחות שתוכננו במיוחד עבור ילדים צעירים. למיטות אלו יש לרוב מעקות בטיחות או מעקות בטיחות בצדדים למניעת נפילות בשוגג במהלך השינה. זה נותן להורים שקט נפשי בידיעה שילדם בטוח ומוגן לאורך כל הלילה.

יתר על כן, מיטת מעבר מספקת מרחב מוכר ומנחם לילדים בזמן של שינוי. מעבר מעריסה למיטה רגילה יכול להיות התאמה גדולה לילדים, וסביבת שינה מוכרת יכולה לעזור להקל על המעבר הזה. החלל הנעים והמוכר של מיטת מעבר יכול לספק תחושת ביטחון ונוחות, לעזור לילדים להרגיש יותר בנוח בתקופה זו של שינוי.

השיקולים המרכזיים בבחירת מיטת מעבר

בבחירת מיטת מעבר לילד, ישנם מספר שיקולים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. שיקולים אלו יסייעו להבטיח את בחירת המיטה המתאימה ביותר העונה על הצרכים וההעדפות של הילד.

בטיחות: בטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בבחירת מיטת מעבר. יש לחפש מיטות העומדות בתקני בטיחות ובעלות תכונות כגון מעקות בטיחות או מעקות בטיחות למניעת נפילות. בנוסף, חשוב לבדוק אם יש קצוות או פינות חדים שעלולים להוות סכנת פציעה. כמו כן, חשוב לוודא שהמיטה תהיה יציבה ויציבה כדי לעמוד בתנועות הפעילות של ילד שגדל.

נוחות: מיטה נוחה חיונית לשנת לילה טובה. יש לחפש מזרונים המספקים תמיכה נאותה לגופו הגדל של ילדכם. קחו בחשבון את רמת המוצקות והחומרים המשמשים במזרן. בנוסף, קחו בחשבון את העיצוב והבנייה הכוללים של המיטה, כולל איכות החומרים המשמשים, כדי להבטיח עמידות ונוחות לאורך זמן.

גודל ומרחב: חשוב לקחת בחשבון את השטח הפנוי בחדר של הילד בעת בחירת מיטת מעבר. מדוד את האזור שבו תוצב המיטה כדי להבטיח התאמה נכונה. בנוסף, שקול את הגודל והגובה של המיטה ביחס לגיל ולגודל של ילדך. מיטה גבוהה מדי או נמוכה מדי עלולה להיות לא נוחה או להוות סיכונים בטיחותיים. כדאי גם לשקול האם המיטה יכולה להכיל את הצמיחה של ילדכם במהלך השנים הקרובות.

חשיבות בחירת המותג

המותג אשר עומד מאחורי המיטות יכול להשפיע במידה רבה על טיבן. כך יוצא כי לדוגמא, מיטות מעבר שילב, הינן מפירמות בעלות שם והן ידועות בעבודת האומנות הגבוהה שלהן ובתכונות החדשניות העונות על הצרכים של ילדים גדלים. מיטות אלו מעוצבות תוך מחשבה על פונקציונליות ואסתטיקה, מה שמבטיח שהן ישתלבו בצורה חלקה בכל עיצוב חדר שינה.

תכונה בולטת אחת של מיטות מעבר שילב היא הרבגוניות שלהן. הם נועדו לעבור בקלות מעריסה למיטת פעוט ובסופו של דבר למיטה בגודל מלא, להתאים את הצרכים וההעדפות המשתנות של ילדכם עם גדילתו. יכולת הסתגלות זו מאפשרת להפיק את המרב מההשקעה שלך, שכן המיטה יכולה לשמש שנים רבות.

מיטות המעבר של איקאה לעומת זאת, בולטות בזכות המחיר ההוגן, הפונקציונליות והעיצוב המודרני שלהן. עם מוניטין של מתן פתרונות ריהוט מסוגננים ומעשיים, איקאה מציעה מגוון מיטות מעבר העונות על הצרכים של הילדים וההורים כאחד.

אחד הגורמים המרכזיים שמייחדים את מיטות המעבר של איקאה הוא יחס העלות אל מול התועלת. איקאה ידועה במתן אפשרויות חסכוניות מבלי להתפשר על האיכות. מיטות המעבר שלהם במחיר תחרותי, מה שהופך אותן נגישות למגוון רחב של תקציבים. סבירות זו מושכת במיוחד הורים שרוצים לספק לילדיהם מיטה נוחה ופונקציונלית מבלי לצאת עם חור משמעותי בכיס.

מיטות המעבר של איקאה ידועות גם בעיצוב המודרני והמלוטש שלהן. עם קווים נקיים ואסתטיקה מינימליסטית, מיטות אלה משלימות מגוון רחב של סגנונות ועיצוב חדרי שינה. בין אם אתם מעדיפים מראה קלאסי או עכשווי, איקאה מציעה מיטות מעבר המשתלבות ללא מאמץ בכל חדר.

יתר על כן, איקאה נותנת עדיפות לבטיחות בעיצוב מיטות המעבר שלהם. הם מקפידים על תקני בטיחות מחמירים ועוברים בדיקות קפדניות כדי להבטיח את רווחתם של הילדים. תכונות כגון מעקות בטיחות וקצוות מעוגלים משולבים כדי למזער את הסיכון לתאונות ולספק שקט נפשי להורים.

בחינת הקונספט של מיטות מעבר מונטסורי

מיטות מעבר מונטסורי מעוצבות על פי עקרונות הגישה החינוכית של מונטסורי, המדגישה עצמאות וחופש תנועה לילדים – וכידוע, בגיל שנתיים הנורא  בסביבתו לרוב הילד עובר למיטת מעבר, מיטה שכזאת יכולה לספק לילד את העצמאות שהוא דורש. מיטות אלו מעוצבות במיוחד כדי לתמוך בהתפתחות הטבעית של הילד ולעודד את האוטונומיה שלו.

אחד המאפיינים המרכזיים של מיטות מעבר מונטסורי הוא הגובה הנמוך שלהן. בניגוד למיטות המסורתיות, המוגבהות מהקרקע, מיטות מונטסורי צמודות לרצפה. עיצוב זה מאפשר לילדים להיכנס ולצאת מהמיטה בקלות באופן עצמאי, ומקדם את תחושת החופש והסתמכות העצמית שלהם.

מאפיין נוסף של מיטות מעבר מונטסורי הוא הפשטות שלהן. למיטות אלו יש לרוב עיצוב מינימליסטי, עם קווים נקיים וחומרים טבעיים. היעדר קישוטים או קישוטים מוגזמים מסייע ביצירת סביבת שינה רגועה ושלווה עבור הילד.

מיטות מעבר מונטסורי גם נותנות עדיפות לשטחים פתוחים. לעתים קרובות הם כוללים מסגרת פתוחה או מעקות בטיחות נמוכים, המאפשרים לילדים לחקור בחופשיות ולהסתובב באזור השינה שלהם. אלמנט עיצובי זה מעודד עצמאות ומטפח תחושת אחריות אצל הילד, שכן הוא מסוגל לנווט בחלל השינה שלו מבלי להרגיש מוגבל.

בנוסף, מיטות מעבר מונטסורי מקדמות את מעורבותו של הילד בשגרת השינה. הן מתוכננות בדרך כלל להיות נגישות בקלות, ומאפשרות לילד לסדר את מיטתו ולסדר את אזור השינה שלו באופן עצמאי. רמה זו של מעורבות לא רק מטפחת תחושת בעלות אלא גם עוזרת לפתח את מיומנויות המוטוריקה העדינה והיכולות הארגוניות.

יתר על כן, מיטות מעבר מונטסורי ניתנות להתאמה אישית לצרכי הילד והעדפותיו. לרוב הם מגיעים במגוון גדלים וחומרים, המאפשרים להורים לבחור מיטה המתאימה לגיל הילד, גודלו והעדפותיו האסתטיות.

בחירת המידות הנכונות עבור מיטת המעבר

כשבאים לבחור את המידות הנכונות למיטת מעבר, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. השיקול הראשון הוא הגיל והגודל של ילדכם.

חשוב לבחור מיטה בגודל המתאים לגיל ולגובה של ילדכם. מיטה קטנה מדי עלולה להיות לא נוחה ולהגביל את תנועתם, בעוד שמיטה גדולה מדי עלולה להוות סיכונים בטיחותיים.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא השטח הפנוי בחדר. יש למדוד את השטח שבו תוצב המיטה כדי להבטיח שהיא תתאים בנוחות מבלי להעמיס את החדר.

בנוסף, חשבו על העתיד. האם המיטה תשמש לתקופה ארוכה? אם כן, שקול לבחור במיטת מעבר מתכווננת או ניתנת להרחבה שיכולה לגדול עם ילדך. כך, לא תצטרכו להשקיע במיטה חדשה ככל שילדכם יתבגר.

מבחינת גובה, חשבו האם אתם מעדיפים מיטה בפרופיל נמוך או מיטה מוגבהת. מיטה בפרופיל נמוך מציעה גישה נוחה  כאשר התינוק התחיל ללכת לאחרונה ויכולה להיות בחירה טובה אם בטיחות היא דאגה. מצד שני, מיטה מוגבהת יכולה לספק שטח אחסון נוסף מתחת או ליצור פינה נעימה לילדכם לשחק או לקרוא.

לבסוף, יש לחשוב על העיצוב והסגנון של המיטה. מיטות מעבר מגיעות במגוון עיצובים, החל מחלקים ועכשוויים ועד לסגנונות מסורתיים יותר. בחרו עיצוב המשלים את האסתטיקה הכללית של החדר ומשקף את אישיותו של ילדכם.

מיטת מעבר

אומנות השילוב של מיטות מעבר

שילוב מיטות מעבר יכול להוות פתרון יצירתי ופרקטי למשפחות עם מספר ילדים או מקום מוגבל. על ידי סידור ותצורה אסטרטגית של המיטות, אתה יכול למקסם את הפונקציונליות ואת המשיכה האסתטית של החדר.

גישה אחת לשילוב מיטות מעבר היא יצירת מיטות קומותיים. מיטות קומותיים הן בחירה קלאסית ויכולות להוות אפשרות לחיסכון במקום, במיוחד בחדרי שינה משותפים. הם מאפשרים לערום שתי מיטות או יותר זו על גבי זו, וליצור שטח רצפה נוסף לפעילויות אחרות.

אפשרות נוספת היא ליצור מיטת לופט עם שולחן עבודה או פינת משחקים מתחתיה. עיצוב זה שימושי במיוחד עבור ילדים גדולים יותר או בני נוער הזקוקים למרחב עבודה ייעודי ללימודים או אזור נפרד למנוחה. מיטת הלופט ניתנת להגבהה, מספקת פרטיות ומרחב שינה נעים תוך ניצול השטח שמתחתיו למטרות אחרות.

עבור משפחות עם ילדים צעירים יותר, שילוב מיטות מעבר יכול להיות כרוך ביצירת מיטה נפתחת. מיטה נפתחת היא מיטה המתגלגלת מתחת למיטה אחרת, ומספקת מקום שינה נוסף שניתן להחביא אותו כאשר אינו בשימוש. זוהי אפשרות מצוינת עבור לינה או אירוח אורחים.

בנוסף לאפשרויות אלו, תוכלו גם להתנסות בתצורות מיטה שונות, כמו סידורים בצורת L או בצורת T, כדי לייעל את ניצול החלל וליצור פריסה ייחודית לחדר ילדכם.

בשילוב מיטות מעבר, חיוני לשקול אמצעי בטיחות ולוודא שהמיטות מהודקות היטב ויציבות. פעל לפי ההנחיות וההוראות של היצרן להרכבה ושימוש נכון.

כיצד מיטות מעבר מעוצבות מוסיפות ערך אסתטי

מיטות מעבר מעוצבות לא רק משרתות מטרה פונקציונלית אלא גם מוסיפות ערך אסתטי לכל חדר שינה. מיטות אלו מעוצבות בקפידה תוך שימת לב לפרטים, תוך שילוב אלמנטים מסוגננים המעלים את המראה והתחושה הכללית של החדר.

אחת הדרכים שבהן מיטות מעבר מעוצבות משפרות את המשיכה האסתטית היא באמצעות העיצובים הייחודיים ומושכי העין שלהן. לעתים קרובות הן כוללות דפוסים מורכבים, הדגשים דקורטיביים או ראשי מיטה מסוגננים שהופכים למוקד בחדר השינה. אלמנטים עיצוביים אלה יכולים להשלים את הנושא או הסגנון הכללי של החדר, בין אם זה מודרני, מסורתי או אקלקטי.

בנוסף, מיטות מעבר מעוצבות מגיעות במגוון חומרים וגימורים, מה שמאפשר לבחור אחת שתואמת את האסתטיקה הרצויה. למראה עכשווי, מסגרות מתכת חלקות או עיצובי עץ מינימליסטיים יכולים ליצור מראה נקי ויעיל. מצד שני, מסגרות עץ מעוטרות או ראשי מיטה מרופדים יכולים להכניס מגע של אלגנטיות ותחכום לחלל.

יתר על כן, מיטות אלו מציעות אפשרויות התאמה אישית, המאפשרות לבחור צבעים, דוגמאות או בדים המתואמים עם הטעם והסגנון האישי שלך. רמה זו של התאמה אישית מוסיפה מגע ייחודי לחדר הילדים, מה שהופך אותו לשיקוף של האינדיבידואליות

מבחינת פונקציונליות, מיטות מעבר מעוצבות מגיעות לרוב עם אפשרויות אחסון נוספות כגון מגירות מובנות או מדפים. זה לא רק מספק פתרונות מעשיים לארגון חפצים אלא גם מוסיף לאפיל האסתטי הכולל. תכונות האחסון המשולבות הללו יכולות לתרום לסביבה נטולת בלגן ונעימה חזותית.

השוואת האיכות והמחיר של מיטות מעבר

בבחירת מיטת מעבר, חיוני להתייחס הן לאיכות והן למחיר של האפשרויות הקיימות. על ידי השוואת גורמים אלו, ניתן לקבל החלטה מושכלת העומדת בתקציב שלך ומבטיחה עמידות ואריכות ימים.

  • איכות: האיכות של מיטת מעבר היא קריטית מכיוון שהיא משפיעה ישירות על העמידות והנוחות שלה. מיטות איכותיות עשויות בדרך כלל מחומרים יציבים כמו מסגרות עץ מלא או מתכת, מה שמבטיח יציבות וחוזק. בנוסף, מיטות מעבר איכותיות כוללות לעתים קרובות גימורים עמידים המתנגדים לבלאי ושומרות על המראה שלהן לאורך זמן. מומלץ לבדוק ביקורות ודירוגים של לקוחות כדי לאמוד את האיכות והאמינות הכללית של המיטה לפני ביצוע הרכישה.

  • מחיר: המחיר הוא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת השוואת מיטות מעבר. טווח המחירים משתנה בהתאם למותג, החומרים בהם נעשה שימוש ותכונות נוספות המוצעות. למרות שזה מפתה לבחור באפשרויות ידידותיות לתקציב, חיוני למצוא איזון בין עלות ואיכות. זכור כי השקעה במיטה במחיר קצת יותר גבוה ואיכותית עשויה לחסוך כסף בטווח הארוך, שכן היא תהיה עמידה יותר ותדרוש פחות תיקונים או החלפות.

  • תמורה לכסף: כאשר משווים בין מיטות מעבר, חיוני לקחת בחשבון את התמורה שהן מציעות. זה כרוך בהערכת איכות המיטה ביחס לתג המחיר שלה. מיטה המציעה איזון טוב בין איכות, מחיר וכל תכונות או יתרונות נוספים יכולה להיחשב כמעניקה תמורה לכסף. מומלץ להעריך את תכונות המיטה, האחריות וביקורות הלקוחות כדי לקבוע אם היא תואמת את הציפיות שלך ומציעה החזר טוב על ההשקעה.

ביקורות משתמשים: מה אומרים הורים?

ביקורות משתמשים ממלאות תפקיד מכריע בהבנת החוויות האמיתיות של הורים שרכשו מיטות מעבר. על ידי בחינת ביקורות אלה, ניתן לקבל תובנות חשובות לגבי היתרונות והחסרונות של אפשרויות מיטה שונות ולקבל החלטה מושכלת יותר.

לעתים קרובות הורים חולקים את מחשבותיהם על רמת הנוחות של המיטה, קלות ההרכבה והעמידות הכללית. ביקורות רבות מדגישות את החשיבות של מסגרת יציבה ועיצוב בטוח, שכן גורמים אלו חיוניים לבטיחות הילד ולרווחתו – לדוגמא, אם מדובר במיטה המיועדת לילד המתמודד עם קשיים מסוימים  כמו: ביעותי הלילה או שההורים חוששים שהמעבר יגרום לנושא של חרדת נטישה אצל התינוק כדאי לחפש חוות דעת של הורים אשר עברו דברים דומים.

בנוסף לבטיחות ולנוחות, ההורים דנים גם בפונקציונליות של המיטה, כמו האם יש לה אפשרויות אחסון או יכולת להמיר לתצורות שונות. תכונות אלו יכולות לשפר מאוד את השימושיות והפרקטיות של המיטה, מה שהופך אותה לבחירה נוחה יותר להורים.

היבט נוסף שהורים מרבים להזכיר בסקירות שלהם הוא המשיכה האסתטית הכוללת של מיטת המעבר. העיצוב והסגנון של המיטה יכולים להשפיע רבות על איך היא משתלבת בעיצוב הכללי של החדר. הורים לרוב מעריכים מיטות בעלות עיצוב מודרני ונצחי, שכן היא מאפשרת להם לשלב אותה בקלות בחדר של ילדם.

בעוד שביקורות משתמשים יכולות לספק תובנות חשובות, חשוב לקרוא מגוון דעות כדי לקבל הבנה מקיפה של המוצר. לחלק מההורים עשויות להיות העדפות או דרישות ספציפיות שאולי אינן מתאימות. על ידי בחינת מגוון ביקורות, אתה יכול לאסוף נקודת מבט מאוזנת יותר ולקבל החלטה המתאימה לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלך.

מיטת מעבר

הבטיחות תחילה: עד כמה בטוחות מיטות המעבר הללו?

כשזה מגיע לבחירת מיטת מעבר לילדכם, הבטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. הורים כמובן רוצים להבטיח שהילדים הקטנים שלהם יהיו מוגנים ומאובטחים בזמן שינה או משחקים במיטותיהם. לכן חשוב לשקול היטב את תכונות הבטיחות שמציעות אפשרויות מיטה שונות.

היבט מרכזי אחד שיש לקחת בחשבון הוא החוסן והיציבות של מסגרת המיטה. מיטות מעבר צריכות להיות מסוגלות לעמוד בתנועות פעילות של ילד גדל מבלי להתנדנד או להתמוטט. חפשו מיטות העשויות מחומרים איכותיים ובעלות מבנה מוצק כדי להבטיח עמידות ובטיחות.

שיקול בטיחות חשוב נוסף הוא הימצאות מעקות בטיחות. מסילות אלו יכולות למנוע מהילד להתגלגל מהמיטה במהלך השינה או זמן המשחק. יש לוודא שמעקות הבטיחות מחוברים היטב ובעלי גובה מתאים כדי לספק הגנה יעילה.

בנוסף, כמה מיטות מעבר מגיעות עם תכונות בטיחות מובנות כגון קצוות מעוגלים וגימורים לא רעילים. תכונות אלו יכולות למזער את הסיכון לתאונות ולהבטיח שילדכם לא ייחשף לכימיקלים מזיקים.

כמו כן, כדאי לבדוק האם המיטה עומדת בתקני בטיחות ואישורים רלוונטיים שונים.

לבסוף, חשוב להקפיד על הוראות היצרן להרכבה ושימוש במיטה. הרכבה לא נכונה או שימוש לרעה במיטה עלולים לפגוע בתכונות הבטיחות שלה. הקדישו את הזמן לקרוא בעיון את ההוראות ופעלו לפיהן שלב אחר שלב כדי להבטיח שהמיטה מוגדרת כהלכה.

תחזוקה וטיפול במיטת המעבר

תחזוקה שוטפת וטיפול נאות חיוניים כדי להבטיח את אורך החיים והפונקציונליות של מיטת המעבר שלך. על ידי ביצוע מספר הנחיות פשוטות, תוכלו לשמור על מיטת ילדכם במצב מצוין למשך שנים רבות.

ניקוי: כדי לשמור על הניקיון, חשוב לנקות באופן קבוע את מיטת המעבר. יש להשתמש במטלית רכה או בספוג עם סבון עדין ומים חמימים כדי לנגב בעדינות את מסגרת המיטה, ראש המיטה ומשטח הרגל. הימנע משימוש בכימיקלים קשים או בחומרי ניקוי שוחקים מכיוון שהם עלולים לפגוע בגימור או בחומרי המיטה. בנוסף, זכור לנקות נזילות או כתמים מיידית כדי למנוע מהם להיכנס פנימה.

טיפול במזרן: למזרן תפקיד מכריע במתן נוחות ותמיכה לשנת ילדכם. כדי לשמור על תקינות המזרן, מומלץ לסובב או להעיף אותו מדי פעם. זה עוזר לפזר את המשקל באופן שווה ומונע צניחה או חריצים. בנוסף, יש לשקול להשתמש במגן מזרן כדי להגן על המזרן מפני כתמים ואלרגנים.

בדיקה ותחזוקה: בדוק באופן קבוע את מיטת המעבר עבור כל סימני בלאי. בדוק אם יש ברגים רופפים והדק אותם במידת הצורך. בדוק את הדקים או את מערכת התמיכה כדי לוודא שהם מאובטחים ואינם פגומים. אם אתה מבחין בבעיות או חששות כלשהם, פנה ליצרן או לאיש מקצוע לקבלת סיוע. כמו כן, מומלץ לבדוק מעת לעת את המיטה עבור קצוות חדים או חלקים בולטים שעלולים להוות סיכון בטיחותי לילדכם.

היכן ניתן לקנות מיטות מעבר?

בכל הנוגע לרכישת מיטות מעבר מחברות מובילות כמו שילב, איקאה ועוד, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות.

אפשרות נוחה ופופולרית אחת היא לבקר באתרים הרשמיים של חברות אלה. לעתים קרובות יש להם חנויות מקוונות שבהן אתה יכול לעיין במבחר מיטות המעבר שלהם ולבצע את הרכישה שלך ישירות. אתרים אלה מספקים תיאורי מוצרים מפורטים, מפרטים וסקירות של לקוחות כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.

אפשרות נוספת היא לבקר בחנויות פיזיות. ל- שילב ואיקאה, למשל, יש מקומות קמעונאיים רבים ברחבי העולם שבהם תוכלו לראות ולבדוק את מיטות המעבר שלהם באופן אישי. זה מאפשר לך לקבל תחושה טובה יותר של האיכות, הנוחות והעיצוב של המיטות לפני ביצוע הרכישה. בנוסף, צוות החנות יכול לספק הדרכה מועילה ולענות על כל שאלה שיש לך.

בנוסף לאתרים רשמיים וחנויות פיזיות, אתה יכול גם לחקור מקומות שווקים מקוונים וקמעונאי רהיטים. אתרים כמו אמזון, Wayfair ואוברסטוק נושאים לעתים קרובות מיטות מעבר של מותגים שונים, כולל אלה של Shilv ואיקאה. פלטפורמות אלו מציעות מגוון רחב של אפשרויות, מחירים תחרותיים ונוחות של קניות מקוונות.

ראוי להזכיר שהזמינות והתמחור עשויים להשתנות בהתאם למיקום. לכן, מומלץ לבדוק את האתרים הרשמיים או ליצור קשר עם חנויות מקומיות כדי לברר לגבי הזמינות והתמחור של מיטות מעבר ספציפיות בהן אתם מעוניינים.

על הכותבת

חלי בילו

חלי בילו

יזמית, בלוגרית, מרצה, חיית רשת, יועצת עסקית לתחום הדיגיטל, אמא ל-3 ילדים מדהימים ובעלת האתר 2bmommy

עכשיו בגנים

כאן תמצאו מידע מקיף ומגוון על חינוך טרום יסודי גם לכם ההורים וגם תוכן מקצועי, עדכני ורלוונטי לגננות, מנהלי/ות גנים ולצוות המקצועי. קריאה שימושית ומהנה!

המייל האדום

נתקלתם בבעיה?

דווחו לנו על: אי סדרים ו/או בעיות ו/או חוסר הגינות ואנחנו בפורטל גן ילדים נשמח לסייע לכם בבדיקה ובטיפול בבעיה*

פרסמנו אצלנו!

יש לכם גן ילדים או עסק שמעניין הורים?

אנחנו הבמה שלכם! צרו עימנו קשר ונציע לכם חבילת פרסום שאי אפשר לסרב לה.

עכשיו בפורומים

שם הפורום

2 שורות על המתאות את הפרום
2 שורות על המתאות את הפרום 

חדש בלוחות

יד 2

הצעות עבודה ושירותים

הצעות עבודה ושירותים